Микола Негрич хоче встановити в навчальних закладах системи відеоспостереження.

Згідно повідомлення пресс-служби депутата Київради Миколи Негрича, представника Солом’янського району. Микола Негрич проявив ініціативу щодо покрещення заходів безпеки в навчальних закладах. Микола Негрич пропонує встановити в школах та дитячих садках системи відеоспостереження. Раніше, декілька років тому подібна рекомендація була від Міністерства освіти і науки України.

Через брак коштів і малий бюджет навчальних закладів, системи відеоспостереження були встановленні лише в тих закладах, які фінансують меценати або встановленні за рахунок благодійної допомоги.

камери відеоспостереження в навчальних закладах Киева

Системи відео спостереження для покращення заходів безпеки встановленні в навчальних закладах США, Великобританії та в країнах Скандинавії. Завдяки ним можливо відстежити як працюють викладачі, та інший персонал, а також є можливість слідкувати за поведінкою дітей.

Депутат Микола Негрич каже, що в бюджеті міста гроші на данник проект вистачає, децентралізація допоможе збільшити бюджет міста. Ініціативу мають підтримати в Київраді, так як встановлення системи відео спостереження має велике значення для безпеки дітей в навчальних закладах, особливо в часи нестабільної ситуації в країні.

Депутат Николай Негрич активно намагається модернізувати навчальні закладі Києва, раніше, було подано ініціативу в Київраду щодо встановлення в учбових закладах системи фільтрації питної води. Ініціатива була схвалена в Київраді, і до початку грудня 2015 року у всіх дитячих садках і школах буде встановлена нова система фільтрації питної води.

2015 Микола Негрич – депутат Київської міської ради. Депутат Николай Негрич