Микола Негрич — Київська міська рада забезпечить столичні навчальні заклади фільтрами для води

Як стверджують депутати Київради та Київської міської державної адміністрації, а зокрема, співавтор ініціативи Микола Негрич, до листопада 2015 року в дитячих садках та школах, а після в інших учбових закладах планується встановити фільтри для очищення води міського водопроводу.

За його словами, дана можливість з’явилась в результаті фінансової децентралізації, завдяки якої значно збільшились бюджетні надходження столиці.

Вже потім Микола Негрич роз’яснив, що основоположні надходження в бюджет здійснюються за рахунок податків на нерухомість, на фізичних осіб та на прибуток. Завдяки змінам в Бюджетному та Податковому кодексі є можливість залишати частину коштів в розпорядження Київради. В цьому році Київ залишив на всі необхідні потреби більш ніж 1,5 мільярда гривень. Саме за рахунок цих грошових коштів й буде створена установка високоякісних фільтрів для води в дитячих садках та школах.

За результатами експертиз, доведено, що якість столичної води негативно впливає на здоров’я учнів.

Співавтор ініціативи розповідає, що сьогодні на хлорованої воді в школах та садках готують їжу, в під час перерв, діти п’ють  «неочищену» воду з під крану. Все це зовсім не райдужно. Тому необхідно якомога швидше реалізувати дану програму по підключенню очисних фільтрів.

Николай негрич

Як повідомлялось раніше на почутку 2015 року Київрадою був узгоджений бюджет на рік, де всі заплановані прибутки становили 22,1 млрд гривень, а витрати – 20,2 млрд грн.. Але при допомозі збільшення податкових надходжень суми зросли до 24,8 млрд грн., та, відповідно, до 22,9 млрд грн..

 

2015 Микола Негрич – депутат Київської міської ради. Депутат Николай Негрич