Микола Негрич — Оздоровлення в Угорщині дітей героїв АТО та сімей переселенців

Як повідомляє прес-служба депутата Київської міської ради Миколи Миколайовича Негрича, в межах ініціативи, йому вдалося домовитися з правлінням Угорщини, про  відправлення більш ніж 700 дітей зі всієї територій України на оздоровлення в Угорщину.

383444013

За підсумками узгодження, протягом літа були організовані 8 заїздів дітей з багатьох регіонів України. Для малюків з сімей переселенців та героїв АТО, були створенні індивідуальні заходи оздоровлення, які проходили на угорському озері Веленце.

Як пояснює сам депутат Київради Микола Негрич, на сьогоднішній день обидві країни знаходяться не на найкращому рівні, щоб забезпечити всім дітям якісний відпочинок, але разом з волонтерами біло прийнято рішення, якомога більше допомогти сім’ям, у котрих немає можливості самостійно організувати для своїх діточок лікувально-профілактичні заходи.

За словами Миколи Негрича, котрий являється депутатом Солом’янського району Києва, там проживає дуже багато сімей з дітьми, отці котрих знаходяться в зоні АТО.

Завдяки мешканцям цього району, які не один раз звертались з проханням про допомогу в оздоровленні дітей, ми все ж таки наважились на радикальні міри. За допомогою представників угорської сторони та наших волонтерів, вдалося відправити дітей з Сум, Одеси, Києва, Львова, Івано-Франківська, Запоріжжя, Житомира, Чернігова, та інших міст нашої держави.

Також однією із ініціатив з програми оздоровлення Миколи Михайловича стала організація відпочинку дітей з Солом’янського району Києва в Карпатах та оздоровчому комплексі «Артек Буковель».

2015 Микола Негрич – депутат Київської міської ради. Депутат Николай Негрич