Микола Негрич: В парку Солом’янки проведуть освітлення та безкоштовний вай-фай

Парк Островського, а також Солом’янський ландшафтний парк, який знаходиться безпосередньо в Солом’янському районі столиці, будуть відреставровані. Про це повідомляє депутат, який представляє Солом’янський район в київській міськраді – Микола Негрич.

микола негрич островського

Зі слів депутата, з групою волонтерів була ініційована розробка ідей стосовно розвитку парків у Солом’янському районі. Дана інформація була опублікована NewsOboz.org, яка посилається на джерела інформаційного ресурсу Газета.юа.

За підтримки депутата Миколи Негрича в Ландшафтному парку був викладений новий асфальт, старі урни і лавочки були замінені абсолютно новими, встановлені додаткові ліхтарі в погано освітлених місцях парку.

Микола Негрич говорить що в подальшому запланована реставрація парка Островського, що знаходиться на Солом’янській площі.

«Ми постійно підтримуємо контакт з мешканцями району. Все що ми зробили для парків на даному етапі, являється відповіддю на запит мешканців столиці про бажання жити в хорошому красивому районі», — говорить депутат. «На найближче майбутнє нами заплановано встановлення доступного для кожного вай-фая в парку імені Островського. Там знаходиться великий майданчик для дітей, і я вважаю що для батьків буде дуже практичною наявність швидкісного інтернету», — сказав Микола Негрич.

Раніше повідомлялось, що киянами було ініційоване звернення до представника Солом’янського району стосовно благоустрою Солом’янського Ландшафтного парку. В якості відповіді Микола Негрич ініціював створення концепції модернізації парку, яка стала частиною загальної ініціативи «Солом’янка комфортний район».

2015 Микола Негрич – депутат Київської міської ради. Депутат Николай Негрич